Startujemy z nowym repertuarem od 28 maja!

W repertuarze polska premiera "Druga połowa" oraz film animowany dla całej rodziny "Krudowie 2"

7959263.3krudowie 2 nowa era plakat do netu ostateczny 4e3fb1d064

Drodzy Państwo,

z uwagi na duże zainteresowanie spektaklem "Damy i huzary" w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej Decem Toy zostaną zagrane dwa razy: 29 maja o godz. 19:00 i 30 maja o godz. 18:00. Po bezpłatne bilety na niedzielny pokaz zapraszamy od poniedziałku do Saloniku Sztuki oraz Muzeum Ziemi Rawickiej. Na termin 29 maja biletów już nie ma.

damy i huzary plakat2damy i huzary plakat 30 maja

Drodzy Państwo, z przyczyn niezależnych od nas termin kocertu uległ zmianie.

Jeśli jesteś w posiadaniu wejściówki, a nowy termin Ci nie odpowiada, poinformuj nas telefonicznie - ktoś skorzysta z tego miejsca. Jeśli wciąż jesteś zainteresowany, zapraszamy z biletem - jest wciąż aktualny.

ZAMOROKA BAND PLAKATT 122

W ubiegłym roku Dzień Dziecka mógł odbyć sie tylko wirtualnie. Tym razem mamy dla Was atrakcje na żywo, ale dopilnowaliśmy, żeby było bezpiecznie.

Możecie zapisać swoje dziecko na jedne z trzech warsztatów: plastyczne, wokalne lub rękodzielnicze. W każdej grupie tematycznej dzieci mają dwie lekcje trwające 45 minut. Po zajęciach dziecko może obejrzeć z nami spektakl lalkowy. Można również zapisać dziecko wyłącznie na spektakl. Liczba miejsc ograniczona.

dzien dziecka plakat

Proponujemy Wam w maju aż cztery wydarzenia z publicznością. Dokładne informacje znajdziecie w kalendarzu lub na facebooku. Na wszystkie wydarzenia obowiązują bezpłatne zaproszenia i limity miejsc zpowodowane obostrzeniami.

Zapraszamy również na nasz kanał You Tube, na którym wciąż się dzieje...

 

strona

W maju rozpoczynamy na nowo pracę z sekcjami artystycznymi Domu Kultury w Rawiczu - szczegóły u instruktorów. Dane kontaktowe znajdziecie w zakładce Sekcje.

Wszystkie majowe wydarzenia z publicznością są objęte reżimem sanitarnym oraz limitem miejsc, dlatego konieczny jest odbór wejściówki na każe z wydarzeń, które Państwa interesuje. Będą one dostępne od 10 maja w Saloniku Sztuki oraz w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Rawiczu.

Spektakl "Miłosna pułapka" został przeniesiony na termin 5.11.2021 a Kabaret Paranienormalni zaprezentuje się na naszej scenie w lipcu.

179204385 5495498840492035 6855367358565031771 n

1200px POL BIP full

Sprawdżcie, co nowego mamy Wam do zaproponowania. Nowy odcinek "Wielkich miast" to opowieść o Sao Paulo w Brazylii. Jakie były dzieje metropolii, liczącej sobie dziś 2/3 ludności Polski? Sprawdź. Zapraszamy również do obejrzenia dwóch kolejnych odcinków Zastrzyku Kultury. Są to relacje z ostatnich wstaw w Domu Kultury w Rawiczu. Autorkami, które Wam przedstawiamy są Helena Szczypko i Małgorzata Walkowiak.

W kwietniu zrealizowaliśmy równiez kolejny koncert transmitowany online. "Stabat Mater" w wykonaniu wrocławskich artystów zostanie na dłużej na naszym kanale. Koniecznie zajrzyjcie.

12

3 4

Szanowni Państwo,

ze względu na dalsze obostrzenia panujące w całym kraju koncert "Stabat Mater" przenosimy do sieci. Zapraszamy w niedzielę do odwiedzenia naszego kanału You Tube. Koncert będzie dostępny przez tydzień.

Przed nami kolejna wystawa. Tym razem autroką jest Małgorzata Walkowiak. Wciąż nie możemy zaprosić Państwa na wernisaż, dlatego wystawa będzie dostępna online oraz w Domu Kultury w Galerii Piecowej dla odbiorców indywidualnych w godzinach 8:00-15:00 (wejście od strony straży - prosimy dzwonić domofonem - pracownik zejdzie do Państwa).

Ponadto zajęcia artystyczne odwołane są do 18.02. Kino Promień również jest nieczynne do odwołania. O zmianach będziemy informować.

stabat stronaasd

 

 

 

 

 

 

 

KULTURALNY KWIECIEŃ 2021 plakat strona

Podkategorie

AKUSTYK PRACA1

Dom Kultury w Rawiczu poszukuje pracownika na stanowisko: AKUSTYK / TECHNIK

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe - mile widziane kierunkowe w zakresie realizacji dźwięku, umiejętność realizacji nagłośnienia, projekcji, rejestracji dźwięku i obrazu na potrzeby spektakli, pokazów, eventów.
* prawo jazdy kat. B
* dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
* dyspozycyjność,
* umiejętność pracy w zespole,
* umiejętność pracy pod presją czasu.

W zakres obowiązków wchodzi m.in.: - obsługa nagłośnienia prób, eventów, spektakli, współpraca przy realizacji przedstawień teatralnych,odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Oferujemy:

* Umowę o pracę
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość realizacji własnych pomysłów
* Pracę w przyjaznej atmosferze 
* Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia
* pracę wolną od rutyny
* realizację ciekawych, samodzielnych zadań