aktualności

Sprawdź nasze propozycje na kolejny weekendy. Jeśli ominęła Cię premera słuchowiska "Bal maskowy" koniecznie zajrzyj tutaj.

rawicz plakat sunday morninfplakat łukowiakPLAKAT KARNAWAŁOWE DZWIEKI strjulian plakattandrzejwąsik

KULTURALNY luty 20221

W czasie tegorocznych ferii zimowych proponujemy dzieciom:

- trzydniowe warsztaty artystyczne (plastyczne, aktorskie, taneczne, wokalne),

- warsztaty ceramiczne (na które już nie mamy miejsc),

- spektakl "Baśń o najwspanialszym piecuchu na świecie" ,

- seanse w Kinie Promień: "W 80 dni dookoła świata" i "Sing 2".

271748386 6863577207017518 3243012581854806801 nPLAKAT WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Informujemy, że obowiązuje nowy regulamin uczestnictwa w wydarzeniach Domu Kultury w Rawiczu.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach DK

Kupując bilety na stronie www.bilety24.pl na nasze wydarzenia, mogą Państwo dobrowolnie oznaczyć status dotyczący zaszczepienia przeciw Covid 19. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsca na widowni odpowiedniej liczbie osób.

Zapraszamy dzieci i młodzież na feryjne warsztaty gry aktorskiej oraz warsztaty ceramiczne. Zapisy już ruszyły! Czekamy na Wasze telefony pod numerem 65 546 76 36. Liczba miejsc ograniczona.

warsztaty ferie

życzenia kd

Pora na tradycyjne styczniowe spotkanie z operetką. Tym razem Teatr Muzyczny Artecreatura zaprezentuje nam "Wesołą wdówkę". Na dobry początek roku musi pojawić się u nas również komedia teatralna, bo już wiemy, że rawiczanie uwielbiają komedie ;) Na scenie Katarzyna Ankudowicz, Marek Pituch i Jakub Wons w sztuce "Żona do adopcji".

Czekamy na was w styczniu! Pomyślcie również, komu można sprezentować bilet na nasze spektakle pod choinkę! Zapraszamy!

wdówka rawiczŻona do KAśka 2

Ulubionym spektaklem publiczności tegorocznej edycji Rawickiego Festiwalu Teatralnego im. Krystyny Sienkiewicz jest "Miłosna pułapka" w reżyserii Stefana Friedmanna (scenariusz Adrianna Biedrzyńska i Agnieszka Szygenda). W rawickiej obsadzie widzieliśmy Agnieszkę Mrozińską, Magdalenę Wójcik, Sandrę Żuk, Tomasza Ciachorowskiego i Artura Dziurmana. Głosowanie w tym roku odbyło sie online. Spośród głosujących już w czwartek 9 grudnia wylosujemy trzy osoby, którym w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego wręczymy nagrody (ekspres do kawy, karnet na wszystkie spektakle kolejnej edycji festiwalu oraz nagroda niespodzianka). Bądźcie z nami w relacji na żywo na fb festiwalu.

milosna pulapka

W tym roku na jarmark świąteczny zaprasza Państwa Dom Kultury w Rawiczu przy wsparciu Gminy Rawicz, Muzeum Ziemi Rawickiej, OSiR, ZUK i CUS. Przez dwa dni będzie można korzystać z usług straganów z rękodziełem a w sobotę odbędą sie występy artystyczne i spotkanie dzieci z Mikołajem.

plakat aktualny jarmark 2021

Wszystkie konkursowe spektakle 7. Rawickiego Festiwalu Teatralnego im. Krystyny Sienkiewicz już za nami!
Niedługo poznamy laureata Festiwalu oraz TRZECH laureatów nagrody publiczności!

Tym razem głosowanie odbywa się w formie online i trwa tylko przez 24 h. Zagłosować możecie wypełniając ankietę, która otworzy się po kliknięciu w poniższą grafikę. Ankieta jest dostępna tylko 5 grudnia 2021. Zagłosować można tylko jeden raz! Spośród podanych przez Was numerów telefonów wylosujemy TRZY, pod które zadzwonimy, żeby przekazać wiadomość o wygranej. Nagroda zostanie wręczona na Rawickim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Zwycięzca musi mieć przy sobie co najmniej jeden bilet z tegorocznego Festiwalu.

głosowanie2