"NÓŻ W PLECY" | spektakl

Kategoria
Teatr
Termin
2023-11-15 19:00
Miejsce
Sala Widowiskowa, Dom Kultury w Rawiczu - ul. Targowa 1
Rawicz, Polska
"Nóż w plecy powraca już w listopadzie! Teatr DECEM TOYS zagra dla Was ponownie 15.11 o 19:00. Wpisujcie więc datę do kalendarza i od teraz przygotowujcie się na moc wrażeń, którą dla Was szykujemy!
Spotykamy się w Domu Kultury w Rawiczu w ramach 9. edycji Rawicki Festiwal Teatralny im. Krystyny Sienkiewicz . Spektakl jest niebiletowany, dlatego zabierzcie ze sobą kogo tylko chcecie i przyjdźcie ZA DARMO łyknąć trochę kultury."
 
WSTĘP WOLNY
 
OPIS SPEKTAKLU:
8 skłóconych kobiet zamkniętych w jednej, odciętej od świata willi - to nie mogło skończyć się dobrze. Nikt nie spodziewał się jednak, że sprawy zajdą tak daleko. Szczególnie pan tego domu.
Która z nich zabiła?
Jak to możliwe, że każda z nich ma alibi?
Czy za tajemniczą zbrodnia stoi jakiś sekret?
Odpowiedzi będą musiały odnaleźć wyjątkowo łącząc siły. To nie będzie łatwy sojusz. Nie zabraknie starć i ciętego języka, a przede wszystkim silnej kobiecej energii pomnożonej przez osiem!
Nóż w plecy to inspirowany scenariuszem Roberta Thomasa spektakl pełen niespodzianek i humoru, ale ponad wszystko wbijająca w fotel historia kryminalna. Zapraszamy do domu w którym rządzą kobiety! - z tą rodzina zdecydowanie najlepiej wychodzi się na zdjęciach!
 
WYSTĘPUJĄ:
Suzon - Aleksandra Lipka
starsza pani - Eliza Banaszkiewicz
Gabi - Agata Nadrowska
Catherine - Maria Szymkowiak
Louise - Kinga Turek
Augustyna - Maria Kośmider-Busz
Chanel - Kornelia Ekstedt
Pierette - Jan Marciniak
 
 

Terminy

  • 2023-11-15 19:00

Wspierane przez iCagenda