"Judy"

Kategoria
Teatr
Termin
2021-10-29 19:00
Miejsce
Dom Kultury w Rawiczu, sala widowiskowa

"Judy"

Hanna Śleszyńska

 

Bilety na spektakl w cenie 35/25 zł dostępne: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-360--wlasnosc-znana-jako-judy-garland-hanna-sleszynska-69126?id=358149#overall

 

Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice.
W 2006r. sztuka podbiła Broadway. Główną rolę grała żona autora, amerykańska aktorka Adrienne Barbeau.
Tu w rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów - Hanna Śleszyńska. Artystka w mistrzowski sposób wciela się w postać Judy, która, jak każdy celebryta, wiedzie podwójne życie – osobiste i to, które trafia na scenę, łamy pism, ekrany telewizorów i kin. Opowieść porywa widzów, którzy wraz z gwiazdą przeżywają jej wielkie miłości, namiętności, porażki i tragedie oraz walczą o jej szczęście i własną kobiecość.
Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy, którą podziwiały miliony. Prawda o życiu, której nie przeczytamy w gazecie, internecie, nie obejrzymy w telewizji – top secret. A, jak wiadomo, im ściślej strzeżona tajemnica, tym bardziej fascynująca opowieść.

 
 

Terminy

  • 2021-10-29 19:00

Wspierane przez iCagenda