aktualności

W pierwszej połowie czerwcowych wydarzeń znajdziecie zarówno muzyczne jak i teatralne propozycje. Przed nami długo wyczekiwany występ kabaretu Paranienormalni, wystawa malarska, trzy koncerty w tym jeden online już 5 czerwca oraz spektakl dla dzieci.

 

PLAKAT KRENZplakat wystawa retrospektywna utw1plakat bartek leśniak trio1

ZAMOROKA BAND PLAKATT 1221PLAKAT PCHŁA SZACHRRAJKA1para

 

 

c0862c04 4824 44d3 981e 14dc078570c4

Za nami dwa pokazy premierowe dlugo wyczekiwanego spektaklu "Damy i huzary" Aleksandra Fredry. Połączenie klasyki i współczesności, duża dawka młodzieńczej energii, dobrego żartu a także muzyki i tańca - tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się na naszej scenie w miniony weekend. Rawicka publiczność wspaniale przyjęła występy naszej zdolnej młodzieży. Premiera zstała również opisana w Radiu Elka i Rawicz24. Sprawdźcie koniecznie i przybywajcie na kolejne spektakle.

Młodzieżowa grupa teatralna Decem Toys działa od sześciu lat pod opieką Sylwestra Różyckiego w naszym Domu Kultury. Więcej o ich osiągnięciach możecie przeczytać w zekładne sekcje.

W spektaklu wystąpili: Eliza Banaszkiewicz, Oleksandra Holumbowska, Maria Kośmider, Agata Nadrowska, Natalia Nowacka, Maria Szymkowiak, Kinga Turek, Olga Waleron, Małgorzata Wieruszewska, Michał Balcerek, Igor Hanusek, Karliński Damian, Jan Marciniak, Adrian Pruchnik. Choreografię do spektaklu przygotowała Maria Szymkowiak.

 

W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy wirtualny dzień dawstwa szpiku, razem z artystami zachęcając Was do poszerzenia grupy dawców. Dzięki zaangażowaniu kolejnych muzyków i aktorów przygotowaliśmy materiał muzyczny po raz drugi. Bądźcie z nami 28 maja, a jeśli zdrowie pozwala Wam być dawcą szpiku, koniecznie sprawdźcie, jak można tego dokonać. Na naszym kanale You Tube można obejrzeć finał ubiegłorocznej edycji, w której wzięło udział prawie trzydziestu artystów. W tym roku jest ich jeszcze więcej.

123qweqwe

Przed nami coraz więcej wydarzeń z udziałem publiczności. Ale także nie zabraknie propozycji online, dla tych którym czas lub zdrowie nie pozwala zajrzeć na teren Domu Kultury w Rawiczu. Jedne z nich są biletowane inne nie, ale pamiętajcie, że na każde z wydarzeń na żywo potrzebna jest wejściówka ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc. Na naszym fanpage'u znajdziecie dokładne informacje o każdym koncercie i spektaklu. Zajrzyjcie tam, żeby być na bieżąco i nie przegapić kolejnych wydarzeń.

BILETY na nasze wydarzenia dostepne są tutaj.

plakaty czerwiec

123qwe

Startujemy z nowym repertuarem od 28 maja!

W repertuarze polska premiera "Druga połowa" oraz film animowany dla całej rodziny "Krudowie 2"

7959263.3krudowie 2 nowa era plakat do netu ostateczny 4e3fb1d064

Drodzy Państwo,

z uwagi na duże zainteresowanie spektaklem "Damy i huzary" w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej Decem Toy zostaną zagrane dwa razy: 29 maja o godz. 19:00 i 30 maja o godz. 18:00. Po bezpłatne bilety na niedzielny pokaz zapraszamy od poniedziałku do Saloniku Sztuki oraz Muzeum Ziemi Rawickiej. Na termin 29 maja biletów już nie ma.

damy i huzary plakat2damy i huzary plakat 30 maja

Drodzy Państwo, z przyczyn niezależnych od nas termin kocertu uległ zmianie.

Jeśli jesteś w posiadaniu wejściówki, a nowy termin Ci nie odpowiada, poinformuj nas telefonicznie - ktoś skorzysta z tego miejsca. Jeśli wciąż jesteś zainteresowany, zapraszamy z biletem - jest wciąż aktualny.

ZAMOROKA BAND PLAKATT 122

W ubiegłym roku Dzień Dziecka mógł odbyć sie tylko wirtualnie. Tym razem mamy dla Was atrakcje na żywo, ale dopilnowaliśmy, żeby było bezpiecznie.

Możecie zapisać swoje dziecko na jedne z trzech warsztatów: plastyczne, wokalne lub rękodzielnicze. W każdej grupie tematycznej dzieci mają dwie lekcje trwające 45 minut. Po zajęciach dziecko może obejrzeć z nami spektakl lalkowy. Można również zapisać dziecko wyłącznie na spektakl. Liczba miejsc ograniczona.

dzien dziecka plakat

Proponujemy Wam w maju aż cztery wydarzenia z publicznością. Dokładne informacje znajdziecie w kalendarzu lub na facebooku. Na wszystkie wydarzenia obowiązują bezpłatne zaproszenia i limity miejsc zpowodowane obostrzeniami.

Zapraszamy również na nasz kanał You Tube, na którym wciąż się dzieje...

 

strona