8377c0a2 db72 430d a606 11b5cbb169d2azxswq

Za nami premiera koncertu "100 lat w piosence", którego producentem jest Dom Kultury w Rawiczu. Dla rawickiej publiczności zaśpiewali Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger oraz gościnnie Magdalena Zamoroka. Przebojom ostatniego stulecia towarzyszyły tańce w wykonaniu Gawry Artystycznej: Sara Janicka, Artur Niedźwiedź i Bartlomiej Steinke a także narracja przygotowana przez Huberta Michalaka, scenografia Tomasza Bzdęgi i wizualizacje Przemysława Wawrzyniaka i Karola Trzcielińskiego.

W poniedziałek odbyła się rawicka premiera spektaklu "Ławeczka w słońcu", którego producentem jest Teatr Skene Warszawa a DK w Rawiczu koprodukuje to przedsięwzięcie. Na scenie można było podziwiać wspaniały warsztat aktorski Grażyny Barszczewskiej, Sylwestra Maciejewskiego i Wojciecha Wysockiego. Sztukę Rona Clarka twórcy nazwali komedią serdeczną - opowiada ona o trzech przyjaciołach przebywających w domu seniora. Obserwujemy zmianę ich relacji na tle czterech pór roku. Wspaniala, zabawna, urocza historia, którą każdy powinien zobaczyć.

Reżyserem obu przedstawień jest Dariusz Taraszkiewicz, a już w tę sobotę będzie można obejrzeć kolejny spektakl przygotowany przez dyrektora DK w Rawiczu tym razem w wykonaniu amatorskiej grupy Rawicki Teatr Komedii. Zapraszamy 26.07 na "Infantylny kabaret z deklem".

Już 17 czerwca widowisko muzyczne "100 lat w piosence" z udziałem Ewy Kuklińskiej, Tomasza Stockingera oraz Sary Janickiej, Magdaleny Zamoroka, Artura Niedźwiedzia i Bartłomieja Steinke.

21 czerwca "Ławeczka w słońcu" z Grażyną Barszczewską, Sylwestrem Maciejewskim i Wojciechem Wysockim.

26 czerwca "Infantylny kabaret z deklem" czyli najnowszy spektakl Rawickiego Teatru Komedii - powrót szkolnych ławek, muzyka i dziecięce choreografie oraz zaskakujące spojrzenie na teksty kabaretowe. Zapraszamy!

plakat strona kuklińska stockinger ławeczka stronadekiel strona

Duet znanych Państwu aktorów wystąpi na naszej scenie już 17 czerwca w programie muzycznym "100 lat w piosence" w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Artystom towarzyszyć będą tancerze Gawry Artystycznej: Sara Janicka (którą możecie znać z programów "You can dance" czy "Taniec z gwiazdami") oraz Artur Niedźwiedź i Bartlomiej Steinke. Gościnnie podczas rawickiej premiery zaśpiewa też Magdalena Zamoroka. Usłyszycie wybrane utwory z ostatniego stulecia w nowych aranżacjach. Mamy nadzieję, że program przypadnie Wam do gustu. Bilety można naby w cenie 12,50 zł tutaj a dla seniorów mamy specjalną ofertę tylko do piątku - bilety do nabycia w cenie 5,00 zł osobiście w Domu Kultury w Rawiczu.

0004OB73H8OPKQ1X C122 F4

Mamy piątek - mamy nowy repertuar! Od 11 do 17 czerwca w Kinie Promień można obejrzeć tradycyjnie film animowany - tym razem "Skąd się biorą sny" - film nagrodzony za utwór muzyczny.

Dla dorosłych mamy dwie propozycje: "Mortal Kombat" - film akcji, fantasy produkcji amerykańskiej oraz nagrodzony trzema Oskarami i wieloma innymi nagrodami film "Nomadland" opowiadający o wędrownym życiu kobiety po sześdziesiątce, która stracila swój dobytek w wyniku recesji.

Klikając w plakat zobaczysz zwiastun filmu. Kub bilety klikając tutaj.

nomadlandmortalskąd sie bioprą sny

W pierwszej połowie czerwcowych wydarzeń znajdziecie zarówno muzyczne jak i teatralne propozycje. Przed nami długo wyczekiwany występ kabaretu Paranienormalni, wystawa malarska, trzy koncerty w tym jeden online już 5 czerwca oraz spektakl dla dzieci.

 

PLAKAT KRENZplakat wystawa retrospektywna utw1plakat bartek leśniak trio1

ZAMOROKA BAND PLAKATT 1221PLAKAT PCHŁA SZACHRRAJKA1para