NUTY NA EKRANIE(3)

Seans V "PARYŻ, DESZCZ I ŚNIEG" | amerykańskie musicale lat 40. i 50.

Czas po zakończeniu wojny był w USA wyjątkowo urodzajnym, gdy chodzi o klasykę musicali filmowych: "Amerykanin w Paryżu", "Deszczowa piosenka", "Białe Boże Narodzenie". Możliwości techniczne pozwoliły nie tylko na powszechne stosowanie koloru, ale także stały się katalizatorem imponujących zdjęć trickowych. O tym wszystkim opowie dr Andrzej Wątorski na kolejnym spotkaniu z cyklu "Nuty na ekranie".

plakat mulec

Zapraszamy Państwa na koncert Zuzanny i Rok Mulec - Laureaci Nagrody Specjalnej Dyrektora Domu Kultury w Rawiczu 6. Festiwalu Artystycznego "Koniugacje 2023".

Podczas „Wieczoru z piosenką niebanalną” usłyszą Państwo kilka autorskich kompozycji do wierszy i tekstów własnych, jak również mniej i bardziej znane utwory w nowych aranżacjach oraz utwory o tematyce miłosnej z okazji Walentynek. Przewidziana jest również niespodzianka!

 

GALERIA JEDNEGO OBRAZU BREWICZ(11)

Koncert Wysyłka

Koncert Muzyki Świata! To kolejny z serii koncertów pod hasłem od Operetki po Hity Muzyki Estradowej. W tę Muzyczną podróż zabierze Nas wyjątkowa, 10 osobowa grupa muzyków i solistów pochodząca z różnych krajów Europy. Wyjątkowe aranże, nieznane dotąd wersje znanych i uwielbianych utworów usłyszymy i zobaczymy na żywo! Artyści zaprezentują między innymi Libertango ( Akordeon), Arie ze Skrzypka na dachu, hity operetkowe, muzykę z filmu "Piraci z Karaibów" oraz " Zapach Kobiety", Piosenkę Francuską ( Edith Piaf ), ujmujące Ballady Gruzińskie jak i Włoskie przeboje w wiązance Volare, My way i wiele innych, które pozostaną niespodzianką do dnia koncertu.

 
Zespół  Adam Wojtasik Band w składzie : Adam Wojtasik ( Lider Band ) - Saksofony; Marcin Janiszewski - fortepian; Karol Kozłowski - bas; Adam Zgrajka - perkusja; Sławomir Badowski - gitary; Aleksandra Budziarska - skrzypce; Joanna Dzidowska - wiolonczela; Soliści : Ksenia Shaushyshvili - Sopran ( Gruzja ); Sławomir Olgierd Kramm - Baryton; Andrij Melnyk - akordeon ( Ukraina).

 

Bilety dostępne na stronach: www.biletyna.pl; www.kupbilecik.pl oraz w Sklepie Muzycznym "Orion".

Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie Operetką "Zemsta Nietoperza" J. Strauss | 6 stycznia o godz. 18:00 | udostępniamy DOSTAWKI | są to dodatkowe miejsca, które znajdują się na sali witrażowej (przy sali widowiskowej). 

Bilety w cenie 50 zł dostępne do nabycia:

401087952 739706548198429 1860041175204557046 n