Przed nami coraz więcej wydarzeń z udziałem publiczności. Ale także nie zabraknie propozycji online, dla tych którym czas lub zdrowie nie pozwala zajrzeć na teren Domu Kultury w Rawiczu. Jedne z nich są biletowane inne nie, ale pamiętajcie, że na każde z wydarzeń na żywo potrzebna jest wejściówka ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc. Na naszym fanpage'u znajdziecie dokładne informacje o każdym koncercie i spektaklu. Zajrzyjcie tam, żeby być na bieżąco i nie przegapić kolejnych wydarzeń.

BILETY na nasze wydarzenia dostepne są tutaj.

plakaty czerwiec

123qwe

Startujemy z nowym repertuarem od 28 maja!

W repertuarze polska premiera "Druga połowa" oraz film animowany dla całej rodziny "Krudowie 2"

7959263.3krudowie 2 nowa era plakat do netu ostateczny 4e3fb1d064

Drodzy Państwo,

z uwagi na duże zainteresowanie spektaklem "Damy i huzary" w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej Decem Toy zostaną zagrane dwa razy: 29 maja o godz. 19:00 i 30 maja o godz. 18:00. Po bezpłatne bilety na niedzielny pokaz zapraszamy od poniedziałku do Saloniku Sztuki oraz Muzeum Ziemi Rawickiej. Na termin 29 maja biletów już nie ma.

damy i huzary plakat2damy i huzary plakat 30 maja

Drodzy Państwo, z przyczyn niezależnych od nas termin kocertu uległ zmianie.

Jeśli jesteś w posiadaniu wejściówki, a nowy termin Ci nie odpowiada, poinformuj nas telefonicznie - ktoś skorzysta z tego miejsca. Jeśli wciąż jesteś zainteresowany, zapraszamy z biletem - jest wciąż aktualny.

ZAMOROKA BAND PLAKATT 122

W ubiegłym roku Dzień Dziecka mógł odbyć sie tylko wirtualnie. Tym razem mamy dla Was atrakcje na żywo, ale dopilnowaliśmy, żeby było bezpiecznie.

Możecie zapisać swoje dziecko na jedne z trzech warsztatów: plastyczne, wokalne lub rękodzielnicze. W każdej grupie tematycznej dzieci mają dwie lekcje trwające 45 minut. Po zajęciach dziecko może obejrzeć z nami spektakl lalkowy. Można również zapisać dziecko wyłącznie na spektakl. Liczba miejsc ograniczona.

dzien dziecka plakat

Proponujemy Wam w maju aż cztery wydarzenia z publicznością. Dokładne informacje znajdziecie w kalendarzu lub na facebooku. Na wszystkie wydarzenia obowiązują bezpłatne zaproszenia i limity miejsc zpowodowane obostrzeniami.

Zapraszamy również na nasz kanał You Tube, na którym wciąż się dzieje...

 

strona

W maju rozpoczynamy na nowo pracę z sekcjami artystycznymi Domu Kultury w Rawiczu - szczegóły u instruktorów. Dane kontaktowe znajdziecie w zakładce Sekcje.

Wszystkie majowe wydarzenia z publicznością są objęte reżimem sanitarnym oraz limitem miejsc, dlatego konieczny jest odbór wejściówki na każe z wydarzeń, które Państwa interesuje. Będą one dostępne od 10 maja w Saloniku Sztuki oraz w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Rawiczu.

Spektakl "Miłosna pułapka" został przeniesiony na termin 5.11.2021 a Kabaret Paranienormalni zaprezentuje się na naszej scenie w lipcu.

179204385 5495498840492035 6855367358565031771 n

1200px POL BIP full

Sprawdżcie, co nowego mamy Wam do zaproponowania. Nowy odcinek "Wielkich miast" to opowieść o Sao Paulo w Brazylii. Jakie były dzieje metropolii, liczącej sobie dziś 2/3 ludności Polski? Sprawdź. Zapraszamy również do obejrzenia dwóch kolejnych odcinków Zastrzyku Kultury. Są to relacje z ostatnich wstaw w Domu Kultury w Rawiczu. Autorkami, które Wam przedstawiamy są Helena Szczypko i Małgorzata Walkowiak.

W kwietniu zrealizowaliśmy równiez kolejny koncert transmitowany online. "Stabat Mater" w wykonaniu wrocławskich artystów zostanie na dłużej na naszym kanale. Koniecznie zajrzyjcie.

12

3 4

Podkategorie

AKUSTYK PRACA1

Dom Kultury w Rawiczu poszukuje pracownika na stanowisko: AKUSTYK / TECHNIK

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe - mile widziane kierunkowe w zakresie realizacji dźwięku, umiejętność realizacji nagłośnienia, projekcji, rejestracji dźwięku i obrazu na potrzeby spektakli, pokazów, eventów.
* prawo jazdy kat. B
* dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
* dyspozycyjność,
* umiejętność pracy w zespole,
* umiejętność pracy pod presją czasu.

W zakres obowiązków wchodzi m.in.: - obsługa nagłośnienia prób, eventów, spektakli, współpraca przy realizacji przedstawień teatralnych,odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Oferujemy:

* Umowę o pracę
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość realizacji własnych pomysłów
* Pracę w przyjaznej atmosferze 
* Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia
* pracę wolną od rutyny
* realizację ciekawych, samodzielnych zadań