Szanowni Państwo jeszcze dziś i jutro będą dostępne bilety, które obejmują miejsca dodatkowe w Sali Witrażowej w cenie 65 zł na Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny, który zaprezentuje się już 21 stycznia o godz. 19:00 w Domu Kultury w Rawiczu. Bilety mogą Państwo nabyć na stronie www.bilety24.pl, w Kinie "Promień" w Rawiczu, w Kasie Domu Kultury w Rawiczu oraz w sklepie muzycznym "Orion" (na deptaku).

Dodatkowo podczas koncertu będziemy mieli możliwość pomóc w zbiórce na rehabilitacje Małgosi Chudej z Osieka. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka do puszek, a wolontariusze będą sprzedawali między innymi ciasta, z którego cały dochód trafi na konto Małgosi.

PLAKAT SLASK.jpg

Obecnie w repertuarze Zespołu znajduje się kilkanaście różnorodnych form artystycznych – od wielkich widowisk, pokazujących barwną i dynamiczną panoramę folkloru wszystkich regionów kraju, poprzez wielce efektowne koncerty edukacyjne, aż po prezentacje muzyki klasycznej i sakralnej. W swoim dorobku Zespół ma także kilkanaście płyt, w tym 11 wydanych w Złotej Kolekcji „Śląska”– wydawnictwa, będącego doskonałą kolekcją narodowej muzyki i pieśni. Pięć z nich posiada status Złotej, jedna - Platynowej Płyty. Nadrzędną ideą jego działania jest ukazywanie bogactwa kultury śląskiej na tle spuścizny innych regionów kraju.