8377c0a2 db72 430d a606 11b5cbb169d2azxswq

Za nami premiera koncertu "100 lat w piosence", którego producentem jest Dom Kultury w Rawiczu. Dla rawickiej publiczności zaśpiewali Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger oraz gościnnie Magdalena Zamoroka. Przebojom ostatniego stulecia towarzyszyły tańce w wykonaniu Gawry Artystycznej: Sara Janicka, Artur Niedźwiedź i Bartlomiej Steinke a także narracja przygotowana przez Huberta Michalaka, scenografia Tomasza Bzdęgi i wizualizacje Przemysława Wawrzyniaka i Karola Trzcielińskiego.

W poniedziałek odbyła się rawicka premiera spektaklu "Ławeczka w słońcu", którego producentem jest Teatr Skene Warszawa a DK w Rawiczu koprodukuje to przedsięwzięcie. Na scenie można było podziwiać wspaniały warsztat aktorski Grażyny Barszczewskiej, Sylwestra Maciejewskiego i Wojciecha Wysockiego. Sztukę Rona Clarka twórcy nazwali komedią serdeczną - opowiada ona o trzech przyjaciołach przebywających w domu seniora. Obserwujemy zmianę ich relacji na tle czterech pór roku. Wspaniala, zabawna, urocza historia, którą każdy powinien zobaczyć.

Reżyserem obu przedstawień jest Dariusz Taraszkiewicz, a już w tę sobotę będzie można obejrzeć kolejny spektakl przygotowany przez dyrektora DK w Rawiczu tym razem w wykonaniu amatorskiej grupy Rawicki Teatr Komedii. Zapraszamy 26.07 na "Infantylny kabaret z deklem".