Przed nami kolejne wydarzenia muzyczne. 30 stycznia pokaz komedii napisanej przez Aleksandra Fredrę. W "Koncercie" zobaczymy i usłyszymy artystów Teatru Muzycznego ArteCreatura. Będzie to uczta dla miłośników operetki.

2021.01.30 koncert fredro artecreatura

14 lutego - nie może być inaczej - koncert walentynkowy, w którym zabrzmią jedne z piękniejszych utworów o miłości, jakich już dawno nie słyszeliście w radiu. Wystąpią wrocławscy wokaliści z towarzyszeniem rawickiego studia piosenki oraz pary tanecznej - wicemistrzów Polski w stylu latin.

2021.02.14 walentynki koncert

Dołączcie do grona naszych subskrybentów na kanale You Tube i bądźcie na bieżąco.

 

Za nami zimowy koncert jazzowy z udziałem Iuri Gaspar inernational Jazz Trio, w któtrego skład wchodzi trzech muzyków - pianista Iuri Gaspar z Portugalii, kontrabasista Roman Chraniuk z ukrainy oraz perkusista Jarosław Maćkowiak z ... Rawicza. W czasie koncertu pojawił sie na scenie gość specjalny: Buba Bajie Kuyateh z Gambii - mistrz gry na korzy koncertujący w Polsce od kilku lat solo oraz z takimi muzykami jak dzie koncertuje z takim artystami jak Marcin Masecki czy Stanisław Soyka.

PLAKAT KONCERT JAZZOWY 2021

Jeśli macie ochotę powrócić w zimowu-świąteczne klimaty muzyczne zapraszamy do ponownego odsłuchania koncert rodziny matyla i ich gości.

plakat matyla2