Grupa wiekowa: DZIECI

Miejsce spotkań: Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1

Koszt: 40 zł płatne za miesiąc z góry na konto bankowe:  48 1020 3121 0000 6102 0079 4222

Prowadzący zajęcia: Sylwester Różycki - Instruktor teatralny: Sylwester Różycki - aktor, muzyk, filozof, pedagog. Magister wydziału wokalno-aktorskiego (Wrocławska Akademia Muzyczna) oraz magister filozofii (Wrocławski Fakultet Teologiczny). Również absolwent podyplomowych studiów na kierunku Zarządzanie Placówkami Kultury (Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny). Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na scenie: wrocławski Teatr Arka (ponad 20 premier: główne oraz drugoplanowe role), Wrocławski Teatr Współczesny („Zmierzch” Izaacka Babla reż. Krystyna Meissner - 2 sezony), Opera Wrocławska (solowe partie w przedstawieniach za granicą) oraz koncerty wokalne w filharmoniach, teatrach, salach koncertowych, kościołach i synagogach również koncerty i wystąpienia na profesjonalnych scenach z otwartą przestrzenią w kraju i za granicą. Wieloletnia praktyka prowadzenia warsztatów teatralnych oraz wokalnych z dziećmi i młodzieżą, również zajęcia arteterapii z osobami z różnymi niepełnosprawnościami, także zajęcia w grupach integracyjnych m.in. przez 10 lat we wrocławskim teatrze Arka oraz w wielu ośrodkach w całej Polsce i za granicą. W 2016 r. za dwudziestoletnią działalność pracy artystycznej odebrał dyplom od ministra kultury prof. Piotra Glińskiego.