Drodzy Państwo,

od września częściowo wracamy z wydarzeniami do sali widowiskowej. Na wszystkie spektakle/koncerty wciąż obowiązuje limit miejsc oraz zachowanie środków ostrożności: odległość 1,5m między osobami na publiczności, środki dezynfekujących przy wejściu do budynku i w toaletach oraz obowiązkowe maseczki zakrywające usta i nos.

Bilety na spektakle "Mowa ciała", "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego" oraz seanse kinowe można nabyć tutaj. Najnowsze propozycje Kina Promień to "Mulan", ,‚Wiking i magiczny miecz”, "Tenet" i "SamSam". Sprawdź tutaj.

Bezpłatne wydarzenia odbywające się na placu przy Domu Kultury w Rawiczu to w tym miesiącu: wystawa malarska Anny Starskiej, koncert wokalny Teatru Piosenki Kreacja działającego przy Domu Kultury w Rawiczu od ubiegłego sezonu oraz spektakl Rawickiego Teatru Komedii "Koszmarny kabaret z wentylkiem".

W tym miesiącu zakończymy festiwal Muzykorama. Kolejne trzy prezentacje - tak jak poprzednie - odbywać się będą online na naszym kanale YouTube. Za nami koncerty grup: The Freedom Birds, Sekcja, Chmury. Pamiętajcie, że o zwycięstwie decyduje Wasza oglądalność - im dłużej oglądacie dany koncert tym większe szanse na zwycięstwo ma zespół. Sprawdźcie koniecznie propozycje Snowblind, My Own Wasteland i Wszyscy Jemy Chmury.

wrzesień 2020