ZASTRZYK POZYTYWNEJ TWÓRCZOŚCI to konkurs, do którego zaprosiliśmy Was w marcu. Na zgłoszenia czekamy jeszcze do kończa czerwca a głosowanie odbędzie się poprzez fanpage Domu Kultury w Rawiczu w dniach 3-16 sierpnia. Wszystkie zgłoszone prace można oglądać tutaj. Zwycięzca odbierze nagrodę na zakończenie wakacyjnych wydarzeń artystycznych czyli w dniu 29 sierpnia w muszli koncertowej Domu Kultury w Rawiczu, a jego prace będzie można zobaczyć w tym dniu na żywo.

BAJ SIĘ BAJUNIU - NARYSUJ TEN ŚWIAT to cykl bajek stworzony dla dzieci. W lipcu zakończymy I edycję tego konkursu. Tutaj znajdziecie listę zwycięzców poszczególnych odcinków. Nagrody wręczymy zwycięzcom 18 lipca w muszli koncertowej Domu Kultury w Rawiczu podczas koncertu wokalnego solistów Teatru Piosenki Kreacja i uczestników Wakacyjnych Warsztatów Wokalnych.

KONKURS NA ZNAKI GRAFICZNE SEKCJI ARTYSTYCZNYCH DOMU KULTURY W RAWICZU to nowy konkurs plastyczny dla młodzieży i dorosłych. Na zgłoszenia czekamy do 9 sierpnia, a 21 sierpnia zwycięzcy namalują swoje prace na murach przy zabytkowych wiatach w parku obok DK. Szczegóły znajdziecie tutaj.

konkurs znaki graficzne