BAJ SIĘ BAJUNIU - Narysuj ten świat to konkurs plastyczny dla dzieci. W poniedziałki na kanale Domu Kultury na You Tube pojawiają się autorskie opowiadania dla najmłodszych. Dzieci przesyłają na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia rysunku, który odpowiada treści bajki. Co tydzień nagradzamy jedną wybraną pracę.

Kliknij tytuł bajki, żeby obejrzeć jej ilustrowaną wersję.

Opowiadanie I: "O widelczyku Stasiu"

Wyróżnienie: Zosia Zagacka

Opowiadanie II: "Noc w dolinie"

Wyróżnienie: Jarosław Waleński

Opowiadanie III: "O Świętach Wielkiej Mocy i zajączku zwanym barankiem"

Wyróżnienie: Agatka Czaja

Opowiadanie IV: "O trampku Trampomierzu"

Wyróżnienie: Marcel Wawrzyniak

Opowiadanie V: "W ogrodzie Iryselli"

Wyróżnienie: Karolina Toboła

Opowiadanie VI: "Kris Naburmuszek i klarnetofon niskociśnieniowy"

Wyróżnienie: Stasiu Dąbek

Opowiadanie VII: "Pani Bazylia"

Wyróżnienie: Jasiu Dąbek

Opowiadanie VIII: "Królowa kotów" cz. I

Wyróżnienie: Małgosia Jankowska

Opowiadanie VIII: "Królowa kotów" cz. II

Wyróżnienie: Marcel Pernak

baj się logo

Na Wasze prace czekamy do czwartku pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwycięzców nagrodzimy jesienią na specjalnie zorganizowanej wystawie zbiorowej osób, które przyłączyły się do naszych kwarantannowych działań twórczych.