Burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik i Dyrektor Domu Kultury Dariusz Taraszkiewicz poszukują osoby chętnej do wynajęcia lokalu gastronomicznego. Warunki współpracy i zasady rozliczeń do ustalenia. Oferty z informacją o składającym, propozycjami zasad współpracy i opisem koncepcji funkcjonowania lokalu, prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 stycznia 2020 roku.

– Doskonała lokalizacja w piwnicach pięknego zabytkowego budynku z otwarciem na plac, na którym znajduje się scena – tzw. muszla koncertowa.
– Do dyspozycji łącznie 349,07 m2 wnętrza.
– Duża sala (262,84 m2) umożliwiająca organizacje dyskotek oraz imprez okolicznościowych.
– Dodatkowo ściśle przylegający do lokalu ogródek piwny – duża przestrzeń plenerowa zajmująca 132,22 m2
– Atrakcyjna lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie piękny park oraz planty – ulubione miejsce do spacerów mieszkańców Rawicza. Wszystko blisko centrum miasta (3 minuty drogi do rynku).
– Możliwość ścisłej współpracy z Domem Kultury oraz pomoc przy współorganizowaniu imprez.
– Przestronna i niedawno wyremontowana kuchnia.
– Wewnątrz przygotowane miejsce dostosowane do występów scenicznych.
– Wsparcie sprzętowe z Domu Kultury w postaci nagłośnienia i oświetlenia w trakcie organizacji dodatkowych imprez.
– Możliwość zdobycia koncesji na sprzedaż alkoholu.

Oferta ważna od 3.02.2020r.

danielisdanielis 2