Grupa wiekowa: MŁODZIEŻ i DOROŚLI  (wiek 18 - 45)

Miejsce spotkań: Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1, Sala Piecowa

Koszt: 20 zł na miesiąc płatne za miesiąc z góry na konto bankowe: 38 1020 3121 0000 6502 0079 4206

Informacje: (065) 546 76 36, 787 345 457 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy spotkań: poniedziałki 18:30-20:00, czwartki 17:30-19:00

Grupa przeznaczona jest dla wszystkich osób, którym śpiewanie sprawia przyjemność. Pracujemy zarówno nad doborem repertuaru i interpretacją utworów jak i nad podstawami techniki śpiewu, w której skład wchodzą emisja głosu, oddech, dykcja, ortofonia, artykulacja oraz kształcenie słuchu w wymiarze niezbędnym do swobodnego śpiewania wybranych utworów.

Grupa istnieje od roku. W tym momencie pracujemy nad utworami z szeroko pojętej muzyki współczensej. W planach mamy również stworzenie Teatru Piosenki.

Zajęcia prowadzi: Magdalena Zamoroka - wokalistka

Pracownik działu impresaryjnego Domu Kultury w Rawiczu.

Absolwentka Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu z tytułem aktora scen muzycznych, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku dziennikarsto i komunikacja społeczna oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu - magister pedagogiki opiekuńczej i terapii pedagogicznej, uczęszczała do Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim - kierunek: wokalistyka estradowa.

Solistka w zespole ZaMoroka Band, wcześniej w zespołach: BiG FuN, Ubique, Climatt.

Śpiewała również w chórach: Chór Studium Musicalowego Capitol oraz Chór ILO im. B. Chrobrego w Brzegu.

Jako wokalistka i aktorka współpracowała z reżyserami: Agata Duda-Gracz, Renata Jasińska, Dariusz Taraszkiewicz, Agata Obłąkowska, Cezary Studniak, Bogna Woźniak-Joostberens, Damian Domalewski, Jacek Ochmański, Konrad Smuga.

Jako asystent współpracowała z kompozytorem/dyrygentem/kierownikiem muzycznym - Piotrem Dziubkiem oraz reżyserami: Konradem Imielą, Agatą Obłąkowską, Cezarym Studniakiem, Bogną Woźniak-Joostberens.

Jako członek chóru i koordynator ds. muzycznych koncertów dla TVP: Koncert "Nasza Niepodległa 1918-2018" Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie; Koncert "Wśród nocnej ciszy" 2018, Archikatedra Oliwska; Koncert galowy na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze 2018, Amfiteatr w Zielonej Górze;