Grupa wiekowa: DZIECI 2-15 LAT

16:15-17:00 - balet dla grupy 8-9 lat

17:00-18:00 - balet dla grupy 10-15 lat

Prowadzący zajęcia:

Irina Prakharenka-Kosmowska - tancerka, pedagog, choreograf. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniuz wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym.
Ukończyła Państwowy Collage Baletowy w Mińsku na Białorusi. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fr. Chopina w Warszawie, specjalność: pedagogika baletowa. Stażystka w Balecie Narodowym Białorusi, tancerka Opera Nova w Bydgoszczy, koryfejka Teatru Wielkiego w Poznaniu, solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu. Współpracowała z Operą na Zamku w Szczecinie, Operą Bałtycką w Gdańsku. Jako tancerka występowała również na wielu innych scenach w kraju jak i za granicą np.: w Niemczech, Danii, Szwajcarii, Luksemburgu czy Chinach. Jako pedagog-korepetytor oraz kierownik baletu współpracowała z Teatrem Muzycznym w Poznaniu.Wykładowca tańca klasycznego na Wydziale Tańca Akademii Wychowania Muzycznego w Poznaniu. Współpraca jako nauczyciel tańca klasycznego i stechningu w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź. Nauczyciel tańca klasycznego w Państwowej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu.

Karina Kowalska - Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu im. Olgi Sławskiej -Lipczyńskiej. Zawodowa tancerka posiadająca wieloletnie doświadczenie sceniczne. W trakcie kariery artystycznej występowała w międzynarodowym musicalu ,,The Phantom od The Opera”. Po powrocie do kraju pracowała w Teatrze Muzyczny w Poznaniu na stanowisku solistki, występując również gościnnie w Niemczech, Włoszech, Francji, Danii i Szwecji. Karina jest żywiołową, pełną pasji i humoru nauczycielką.