akredytacja

Wnioski o przyznanie akredytacji dla dziennikarzy i fotoreporterów na Ogólnopolski Przegląd Sztuki Współczesnej Forma 2019 przyjmujemy do 08.08 godziny 12:00. Po tym terminie nie będzie już możliwe uzyskanie akredytacji.

Dziennikarze i fotoreporterzy proszeni są o przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poniższych informacji:

– Imię i nazwisko
– Numer dowodu osobistego
– Numer legitymacji prasowej
– Nazwa redakcji
– Telefon kontaktowy

W temacie wiadomości należy wpisać: AKREDYTACJE PRASOWE FORMA 2019.
W treści maila proszę umieścić następującą treść:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1, 63-900 w celu uzyskania akredytacji prasowej. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych może być jedynie personel Biura Prasowego Domu Kultury w Rawiczu. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane jednorazowo w celu uzyskania akredytacji lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym festiwalu Forma 2019.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Przesłanie wymaganych informacji nie oznacza przyznania akredytacji. O przyznaniu lub odrzuceniu akredytacji decyduje personel Biura Prasowego. Wszelkie informacje w tym temacie zostaną przesłane do zainteresowanych drogą elektroniczną na mailowy adres zwrotny.

Wstęp dla dziennikarzy i fotoreporterów na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Obowiązuje jednak limit dwóch osób na redakcję.

W dniach od 05.08 do 07.08 i w godzinach od 08:00 do 16:00 oraz w dniu 08.08 w godzinach od 08:00 do 12:00 akredytowani dziennikarze będą mieli możliwość odbioru identyfikatora/akredytacji prasowej w Dziale Organizacji Imprez w Domu Kultury w Rawiczu, przy ulicy Targowej 1, 63-900 Rawicz.

W trakcie trwania festiwalu akredytacje będzie można odebrać osobiście u Pana Przemysława Pinczaka dostępnego pod numerem telefonu 505 866 198.