Newsletter

dodaj

koncert zespołu ANN 12.01.2018

28.12.2017 11:50


 Zapraszamy na koncert zespołu ANN 12.01.2018
Kawiarnia Artystyczna "W Starym Kinie" godz: 20:00.
Bilety w cenie 15zł dostępne w kawiarni artystycznej " W Starym Kinie", kasie DK, sklepie muzycznym "Orion", Kinie Promień w Rawiczu.
http://www.annmusic.pl/
Zespół powstał w 2013 roku w Kościanie z inicjatywy Anny Spławskiej i Ireny Mierzejewskiej.
"ANN, to rockowe zjawisko porażające mocnym wokalem i intensywnym przekazem tekstów. Lekkość grania i przyjemność słuchania to dwie gwarantowane wartości wyniesione z poznania tej kapeli."
Ich nagrania gościły na antenach takich stacji radiowych, jak Program 3 Polskiego Radia, Czwórka Polskie Radio, Radio Poznań, Radio Elka, Radio Orbit, Pro-Radio i innych. "Bezpośredni kontakt z odbiorcą jest dla nas najważniejszy i nie da się go zamienić na żaden inny."
Dzięki uprzejmości wielu ludzi dobrego serca oraz własnej determinacji, zespół we wrześniu 2015 r. nagrał singla "Ostrożna", w gdańskim Custom34 Studio. Utwór "Zerwanie kontaktu bojowego z życiem" trafił do propozycji Listy Przebojów Programu 3. Znalazł się także na 2 pozycji Listy Przebojów Radia Merkury Poznań. Przez wiele tygodni gościł na różnych listach przebojów internetowych rozgłośni radiowych w Polsce i poza nią. W lutym 2016r. zespół był gościem TVP 3 Poznań w programie "Tej poranek", gdzie odbyła się telewizyjna premiera nowego wydawnictwa "Ostrożna". W sierpniu 2016r. zespół koncertował w Niemczech, gdzie zaprezentował się na festiwalu Alinae Lumr w Storkow, u boku gwiazd europejskiej sceny muzycznej. 28 października 2016r. zespół był gościem Czwartego Programu Polskiego Radia, gdzie wystąpił na żywo w audycji "Będzie głośno", prezentując akustyczne wykonania utworów "Ostrożna" oraz "Nie myl mnie z Wenus". "Ostrożna" przez ponad pół roku znajdowała się w czołówce Listy Przebojów audycji Czwórki "Będzie głośno".
21 października 2017 r. nakładem wydawnictwa Pronet Records ukazał się debiutancki krążek "Fragmenty".

 

wróć