Newsletter

dodaj

One-Man Show "SEX POLSKI"

21.11.2017 15:56

27 listopada 2017 godz. 19:00
Spektakl One-Man Show "Sex Polski"
w wykonaniu Rafała Rutkowskiego / Rawicka Jesień Teatralna
Sala widowiskowa / Dom Kultury w Rawiczu

Latynosi są świetni w łóżku, Skandynawowie nie mają zahamowań, Afrykanie nie mają powodów do wstydu, Azjaci mają, ale za to technicznie są świetni. A Polacy? Co możemy dać światu w materii seksu? Jakimi jesteśmy kochankami? Czy dla naszych łóżkowych osiągnięć ma znaczenie fakt, że wiedzieliśmy jak obalić komunizm? Czy Kopernik, Chopin, Wałęsa i papież to nasz cały wkład w seksualną historię świata? Czy to, że Adam Małysz przeleciał niejedną skocznie jest dla nas inspiracją w naszej erotycznej drodze przez życie?

Rafał Rutkowski w swoim nowym one-man show zmierzy się z zagadnieniem seksu polskiego od czasów Mieszka I do dziś, od Wisły do Tatr, od zmierzchu do świtu i od świtu do zmierzchu. Choć jest aktorem, nie udaje, oddaje się w całości. Polko, przekonaj się sama, nie będziesz żałować. Polaku przekonaj się sam, zobaczysz, jakie pokłady wrażliwości drzemią w Twojej mężnej duszy!

W „Seksie polskim” znajdziecie wiele praktycznych i przydatnych porad, na przykład: jak poderwać na znicze i przegrane powstania, jak nakręcić film pornograficzny w stylu Wajdy, jak domowym sposobem wykonać tradycyjne polskie gadżety erotyczne, czy pozycja „na Rejtana” jest przydatna pod namiotem, i wiele innych…

„Seks polski” to propozycja dla każdego! Dla tych, którzy seks lubią. Na widowni znajdą z pewnością partnera na noc po przedstawieniu. „Seks polski” to także przedstawienie dla tych, którzy seksu nie lubią. Nagi mężczyzna wijący się przez półtorej godziny na scenie to wystarczający powód, by już nigdy nie pójść z nikim do łóżka. „Seks polski” to przedstawienie dla księży. Dlaczego? Oni już wiedzą. „Seks polski”. Jest polski jak żurek, jak barszcz i ruskie pierogi. Jest nasz jak bociany, żubry. Jak Wilno, Lwów, Katowice i Chicago. „Seks polski” i Rutkowski. Chodź!

Bilety: Strefa VIP (rząd I,II,III,IV) 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Strefa druga: 22 zł (normalny), 18 zł (ulgowy)
Karnety VIP ( rząd I,II,III,IV) 200 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)
Karnet – strefa druga: 140 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)
Gala na zakończenie Festiwalu w dniu 10 grudnia 2017 r. : 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)

wróć