"Recital Mariana Opani"

08.11.2017 12:53

11 listopada 2017 godz 19:00
"Recital Mariana Opani" - Rawicka Jesień Teatralana/ sala widowiskowa / Dom Kultury w Rawiczu

Na recital artysty składają się śmieszne, a także liryczne i dramatyczne oraz „szlachetno-erotyczne” piosenki. Marian Opania wykonuje utwory m.in. Brela, Hemara, Wysockiego, Okudżawy i Młynarskiego. Całość dopełniają kabaretowe monologi autorstwa Antoniego Słonimskiego, Marcina Wolskiego i Jana Pietrzaka oraz anegdoty o kulisach życia zawodowego artysty. Podczas recitalu widzowie będą mieli wyjątkową okazję usłyszeć utwory śpiewających poetów: Leonarda Cohena i Jaromira Nohavicy z najnowszego spektaklu muzycznego wyreżyserowanego przez Mariana Opanię pt.: "Cohen - Nohavica".

Bilety: Strefa VIP (rząd I,II,III,IV) 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Strefa druga: 22 zł (normalny), 18 zł (ulgowy)
Karnety VIP ( rząd I,II,III,IV) 200 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)
Karnet – strefa druga: 140 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)