Recital Retro Kacper Kuszewski

30.10.2017 10:50

4 listopada 2017 godz. 19:00

"Recital Retro” w wykonaniu KACPRA KUSZEWSKIEGO

Kacper Kuszewski zawdzięcza swoją popularność nie tylko serialowi „M jak miłość” ale również swym talentom tanecznym (wygrał XIII edycję „Tańca z Gwiazdami” w TVN) oraz wokalnym. Przez dwanaście lat uczył się w szkole muzycznej gry na fortepianie i klarnecie i pasję do muzyki oraz śpiewu zachował do dziś. Występował w wielu spektaklach muzycznych i koncertach, współpracował z Kabaretem Olgi Lipińskiej i Teatrem Muzycznym Roma, jest finalistą programu Jak Oni Śpiewają a od niedawna także nowym wokalistą zespołu Leszcze.

Tym razem zabiera widzów w pełną humoru podróż w lata 20-te i 30-te XX. wieku.
Recital Retro to multimedialny spektakl muzyczny, w którym aktor opowiada o historii swojej rodziny, pokazuje zdjęcia swoich dziadków i czyta fragmenty ich pamiętników oraz… listów miłosnych! Pojawiają się także cytaty z podręcznika dobrych manier oraz przepis prababci na odchudzający bulion homeopatyczny. Są też oczywiście piosenki, napisane specjalnie na tę okazję, wszystkie inspirowane starymi zdjęciami z albumu rodzinnego aktora. Ich teksty są humorystyczne, czasem liryczne, a muzyka pulsuje rytmem tanga, charlestona i fokstrota. Kacprowi Kuszewskiemu towarzyszy trójka muzyków oraz projekcje zdjęć z dawnych lat, które przeniosą publiczność w czasie i przestrzeni.

Spektakl oczarowuje widzów w każdym wieku. Bogata oprawa wizualna, muzyka w stylu szlagierów z okresu międzywojnia oraz duża dawka humoru i wzruszeń a wszystko w wykonaniu lubianego aktora, który w tym spektaklu pokazuje swoje mniej znane oblicze. Dobra zabawa na wysokim poziomie gwarantowana!

(Rawicka Jesień Teatralna 2017)

Bilety: Strefa VIP (rząd I,II,III,IV) 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Strefa druga: 22 zł (normalny), 18 zł (ulgowy)
Karnety VIP ( rząd I,II,III,IV) 200 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)