Spektakl "MOJO MICKYBO"

24.10.2017 13:48

29 października 2017 godz. 17:00
Spektakl "MOJO MICKYBO" w wykonaniu Pawła Niczewskiego oraz Grzegorza Falkowskiego - Teatr Krypta ze Szczecina.
Spektakl wielokrotnie nagradzany na teatralnych festiwalach w całej Polsce. Zapraszamy!
Mojo Mickybo to napisana błyskotliwym językiem opowieść o przyjaźni dwóch chłopców: Mojo i Mickybo. Opowieść, której tłem są zamieszki w Belfaście lat siedemdziesiątych. „Dwaj chłopcy, dwaj wspaniali chłopcy...” w świecie nienawiści, zdrady i przemocy próbują obronić swój świat, świat dziecięcej wrażliwości. Nie jest to historia o wkraczaniu w dorosłość, lecz o chwili, w której dorosłość brutalnie wkracza w nasze życie.

Czy otoczeni przez sztuczne podziały Mojo i Mickybo ocalą przyjaźń? Czy tak, jak dwaj rewolwerowcy, przebiją się i uciekną do krainy wolności? Czy też będą musieli opowiedzieć się po którejś ze stron?

Na scenie występuje tylko dwóch aktorów, którzy prowadząc opowieść pełną zwrotów akcji, grając parę tytułowych bohaterów i dwunastu innych postaci, stwarzając wiele miejsc akcji, pozwalają nam przyjrzeć się światu oczami dziecka. Nie ma rekwizytów ani dekoracji, tylko dynamiczna, wartka akcja, reszta dzieje się w wyobraźni widza.

Bilety: Strefa VIP (rząd I,II,III,IV) 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)

Strefa druga: 22 zł (normalny), 18 zł (ulgowy)

Karnety VIP ( rząd I,II,III,IV) 200 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)

Karnet – strefa druga: 140 zł (SIEDEM SPEKTAKLI, KARNET NIE OBEJMUJE GALI)