Kabaret

06.03.2017 11:28

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTSTYCZNA ART
Serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek”
Występ odbędzie się 27.04. 2017 o godz. 17:00 (czwartek)
DOM KULTURY w RAWICZU ul. TARGOWA 1

Bilety do nabycia:
- Agencja Artystyczna "Art" tel. 693 062 880
- Dom Kultury w Rawiczu ul. Targowa 1
- Sklep Muzyczny ORION, ul. Wojska Polskiego 21
- www.biletynakabarety.pl

„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magda Stużyńska. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać.
Na koniec bisy, a tam- największe hity.
Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Zamówienia zbiorowe na bilety pod nr telefonu: 693-062-880
Wystawiamy faktury VAT, dostarczamy bilety z fakturą pod
wskazany adres, płatność do uzgodnienia.
Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod wyżej
Wymienionym numerem telefonu.
Zapraszamy!