14 marca 2019 o godz.19.00 w sali widowiskowej odbędzie się widowisko " USŁYSZEĆ TANIEC" IRLANDIA/ MUZYKA/ TANIEC/ ŚPIEW. Gościem Specjalnym będzie RUTH McKENNA - Gwiazda tańca irlandzkiego. Więcej informacji w rozwinięciu.

widowisko irlandzkie

Irlandia, kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów. Widowisko IRLANDIA to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem! Gościem specjalnym będzie Ruth McKenna – gwiazda tańca irlandzkiego, tancerka widowiska Riverdance. Towarzyszyć jej będą Mateusz Wójcik - twórca widowiska "Usłyszeć Taniec" oraz irlandzki zespół Macalla Trio.

Bilety w cenie: 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy) do nabycia w kasie Domu Kultury, Kinie "Promień" w Rawiczu, Sklepie Muzycznym ORION oraz na stronie www.bilety24.pl

Skład:

Tomasz Biela gitara akustyczna, basowa, jazzowa,

Małgorzata Mycek: śpiew (również w irlandzkim języku Gealic), bodhran, cajon, małe instrumenty perkusyjne.

Ewelina Grygier: irlandzki flet poprzeczny, thin whistle, low whistle.

Mateusz Wójcik: taniec

Ruth McKenna: taniec