Z dumą i radością ogłaszamy, że działająca przy Domu Kultury w Rawiczu młodzieżowa grupa filmowa ChceMisie Film Production zdobyła "Złotego Marka" w konkursie na teledysk to uworu Marka Grechuty "Świecie nasz" organizowany przez Sławiński Dom Kultury przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przy nagrywaniu własnej interpretacji utworu grupie pomagało rawickie studio dźwiękowe iMuzaK. Gratulujemy i zapraszamy do oglądania nagrodzonej pracy poniżej:

Więcej o grupie w rozwięciu.

Grupa ChceMisie film Production to nowa sekcja artystyczna, powstała przy Domu Kultury w Rawiczu we wrześniu 2020 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy film krótkometrażowy pt. "Kasztanowe gody, odc. 2616" na konkurs 48HFP, który zdobył nominację w kategorii kostiumy i charakteryzacja, teledysk do utwory Marka Grechuty "Świecie nasz", który zdobył Złotego Marka oraz krótkometrażówkę "Kilka słów o przemijaniu" na konkurs fanfil organizowany przez Uniwersystet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie trwają pracę nad krótkometrażową komedią fantastyczną "Miłość w czasach pandemii". Planujemy również inne produkcje.

Grupa wciąż poszukuje osób, w szczególności operatorów, montażystów i odtwórców ról męskich.