ChceMisie

ChceMisie Film Production – rawicka grupa inicjatyw filmowych powstała pod koniec 2020, kiedy to Rawicka Telewizja Młodych oraz uczestnicy Warsztatów Teatralnych w Domu Kultury w Rawiczu połączyli siły, aby wziąć udział w konkursie filmowym 48 Hour Film Project. Wtedy też, jeszcze pod nazwą "DKmisie", powstała nasza pierwsza produkcja: "Kasztanowe gody. Odcinek 2616". Wylosowaliśmy wówczas gatunek telenowela, który postaraliśmy się opracować w nietypowy sposób.

Film powstał w 48 godzin i był nominowany w kategorii "kostiumy oraz charakteryzacja".

Aktualnie rozwijamy się, planujemy kolejne, tym razem większe produkcje oraz warsztaty filmowe.

Grupa jest otwarta dla wszystkich chętnych od 16 roku życia. Jeśli więc tworzysz, montujesz, piszesz, komponujesz i myślisz w przyszłości o robieniu filmów, to zapraszamy do naszej grupy!