Grupa wiekowa: DZIECI

Miejsce spotkań: Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1

Koszt: 20 zł na miesiąc płatne za miesiąc z góry w kasie Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 7 - 15 lub na konto bankowe: GETIN NOBLE BANK 34 1560 0013 2747 4363 1000 0001

Prowadzący zajęcia: Sylwester Różycki - aktor, muzyk, pedagog. Ukończył magisterskie studia humanistyczne: specjalizacja pedagogiczna i magisterskie studia muzyczne: wydział wokalno-aktorski. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na scenie: wrocławski Teatr Arka (ponad 20 premier - główne oraz drugoplanowe role, Wrocławski Teatr Współczesny ("Zmierzch" Izaacka Babla reż. Krystyna Meissner - 2 sezony, Opera Wrocławska - solowe partie w przedstawieniach za granicą), koncerty wokalne w filharmoniach, teatrach, salach koncertowych, kościołach i synagogach oraz koncerty i wystąpienia na profesjonalnych scenach z otwartą przestrzenią w kraju i za granicą). Wieloletnia praktyka prowadzenia warsztatów teatralnych, wokalnych z dziećmi i młodzieżą również zajęcia arteterapii z osobami z różnym stopniem niepełnosprawności oraz zajęcia w grupach integracyjnych m.in. przez 10 lat we wrocławskim teatrze Arka, w wielu ośrodkach na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i na Śląsku, w województwie mazowieckim jak również za granicą.