Grizzly.art – dziki ryk rawickiego niedźwiedzia kultury, bezkompromisowy magazyn o sztuce alternatywnej i kulturze niezależnej, czyli o szeroko pojętym undergroundzie. Zin powstaje w Domu Kultury w Rawiczu, jednak chcielbyśmy, abyście go z nami współtworzyli. Jeśli więc piszesz, malujesz, komponujessz, fotografujesz, znasz się na muzyce lub robisz inne niesamowte rzeczy, to wyślij nam swoje dzieła na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule [Grizzly.art].

Twórz, działaj, kontestuj!

Numer 1. Czerwiec 2020

(kliknij obrazek lewym klawiszem myszy, aby wyświetlić lub prawym klawiszem myszy, aby użyć funkcji "zapisz jako". Nie zapomnij podać dalej!)

grizzly cover