Newsletter

dodaj

Kino Promień

 

Rawickie Kino „Promień” działa od września 2006 roku. Mieści się w wydzielonej części budynku Gimnazjum im. A. O. Przyjmy Przyjemskiego.

          Nowoczesna sala kinowa zapewnia pełen komfort oglądania filmów i przyjemną atmosferę. Zróżnicowany repertuar dostosowany jest do oczekiwań każdego widza. Kino „Promień” prowadzi też dodatkowo działalność edukacyjną. Od października 2007 roku działa Szkolna Akademia Filmowa, a od listopada Dyskusyjny Klub Filmowy.

          Sala projekcyjna może pomieścić 183 osoby. Filmy pokazujemy na ekranie o wymiarach 10 m. na 4,50 m. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt projekcyjny i nagłośnieniowy - w najnowszej technologii cyfrowej obrazu 3D i przestrzennej dźwięku DTS, dzięki temu widz staje się nieomal uczestnikiem akcji oglądanego filmu.

          W kinie czynny jest także bufet z napojami oraz świeżym popcornem z naszej maszyny i nachosami , który stanowi smaczny dodatek do seansu. W bufecie można zakupić także kawę, herbatę i zimne napoje.

          Kasa biletowa jest czynna na godzinę przed każdym seansem. Istnieje także możliwość wcześniejszego zakupu biletu oraz rezerwacji miejsca.

Zapraszamy do kina !